Özel Seyahatler

Özel Seyahatler

Konfordaki Zarif Dokunuşlar.
Lüksün Sınırları Değişiyor...

Hayalinizdeki programı belli bir zaman aralığına sıkıştırmadan tamamen sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Seyahatiniz öncesini ve seyahat programınızı en ince detayına kadar biz düşünüyoruz, size ise yalnızca keyfini çıkarmak kalıyor.

"Size lüksün en zarif halini sunuyoruz."

En ince detaylarda gösterilen özen aileniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile yapacağınız seyahatlerinizde konfor ve zarafet ile harmanlanıp,sizleri hiçbir zaman unutamayacağınız eşsiz anlara taşıyacaktır. Hayallerinizin ötesindeki konforu sizlere dünyanın her noktasında sunuyoruz.

Gezi programınız süresince size özel tahsis edilen uzman rehberler ve şoförlerimiz sayesinde turlarınız her gün sizin kişisel ilgi alanlarınız, programınız, enerjiniz ve seyahat tercihlerinize göre planlanır.

Turunuzun yanı sıra konaklayacağınız yerleri, havaalanı otel transferlerinizi, uçuşlarınızı, vizelerinizi ve tüm diğer lojistik ihtiyaçlarınızı önceden sizin adınıza biz organize ediyoruz.

İletişim

Dinamik ve yüksek performanslı ekibimiz, isteklerinize mümkün olan en kısa sürede cevap vermek ve organizasyonunuzun sorunsuz geçmesini sağlamak için hizmetinizdedir.

Çalışma Saatleri

9:00 – 18:30
Pazartesi - Cuma

Bize Ulaşın

Halaskargazi Mah.
Zafer Sok Uğur Apt No:15, Daire 1,
34470 Şişli/İstanbul
Tel : (212) 257 86 67 pbx
Fax : (212) 265 54 74
E-Posta : info@dilan.com.tr